Portofino Hotel Marmaris, İçmeler mevvkinde konumlanmıştır. Portofino Hotel Marmaris her şey dahil konsepti ile hizmet vermektedir. Denize 50 metrelik mesafede olup yürüyerek gidebilirsiniz ve kendisine ait plajda şezlong ve şemsiyeyi ücretsiz kullanabilirsiniz. Ayrıca yetişkin misafirler için açık havuz minik misafirler için de çocuk havuzu imkanı sunmaktadır. 

Portofino Hotel Marmaris konforunuzun düşünülerek tasarlandığı 50 adet standart oda ile hizmet vermektedir. Tesisimizde 23 metrekare genişliğindeki tüm standart odalarımız özel balkona sahip klimalı odalardır. Parke zeminli olan tüm odalarda televizyon bulunmaktadır. Banyolar duş veya küvet ile donatılmıştır. Odalarımızın içerisinde; split klima, televizyon, saç kurutma makinesi, duş, telefon, balkon, kablosuz İnternet bulunmaktadır.

Portofino Hotel Marmaris her şey dahil konsepti ile hizmet vermektedir. Her şey dahil konseptinde kahvaltı, öğle yemeği, çay saati (kuru pasta ve kek ile) akşam yemeği  bulunmaktadır. 10:00-23:00 saatleri arası tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde tüm yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz verilmektedir.

Yetişkinler için açık yüzme havuzu ve minik misafirlerimiz için çocuk havuzu bulunmaktadır.